App name

App subtitle.

Pojedete bezpečně

Povolenou rychlost máte neustále na očích a když ji překročíte, aplikace vás na to hned upozorní. A navíc pozná, kde se měří.

Na cestě už vás nic nezaskočí

S dopravní mapou víte o všech nehodách, radarech, omezeních a uzavírkách ještě než vyrazíte. Aplikace vám poradí jak se daným místům vyhnout a ušetřit čas na cestách.

Nestůjte. Jeďte

Mapy.cz sledují aktuální dopravní informace, díky kterým vám naplánují nejrychlejší možnou trasu.

Přehledné navigování do pruhů

Navigace vám ukáže, do jakého pruhu se zařadit před křižovatkou.

Plynule do cíle

Aplikace sleduje plynulost dopravy i během vaší jízdy a trasu neustále upravuje tak, abyste byli co nejdříve v cíli.

Chytrý rádce na cestách

Mapy.cz vám najdou nejbližší čerpací stanici včetně cen pohonných hmot, pomohou vám s parkovacími zónami i placením parkovného, které můžete jednoduše uhradit přímo v aplikaci.

Počasí už vás nepřekvapí

Nenechte se zaskočit počasím. Při každém plánování trasy zjistíte, jak bude v cílové destinaci. A to až na 5 dní dopředu. Aktuální informace o teplotách, srážkách či východu slunce přebíráme ze služby Windy.com

Offline mapy navigují i bez signálu

Mapy celého světa můžete stáhnout a používat je v navigaci i bez připojení k internetu. Takže se neztratíte, ani když dojdou data.

Moje mapy usnadní třídění

Své výlety si přehledně zorganizujete do složek. Včetně tras, zajímavých míst po cestě nebo vlastních fotek. Celé složky snadno nasdílíte ostatním.

Tipy na výlety po okolí

Kdekoliv na světě si vyhledáte místa, která stojí za to vidět. Jednoduše si je přidáte ke stávající trase nebo si rovnou naplánujete výlet.

Turistické, letecké a zimní mapy

Naplánujete si turistickou trasu či výlet kdekoliv na světě i offline.

Stopař zaznamená trasu vašich výletů

Ať už se vydáte na výlet pěšky, na kole nebo třeba autem, stačí zapnout Stopaře a trasu si můžete zaznamenat. I bez připojení k internetu. Můžete si ji i uložit a pochlubit se svým známým.

Panorama

Díky panoramatickým snímkům se virtuálně projdete ulicemi českých měst. Můžete si tak projít cestu nanečisto a na místě už vědět kudy kam.

3D pohled na svět

Celý svět si prohlédnete i v působivém 3D pohledu, jako byste nad ním skutečně kroužili.

Copyright © 1996– Seznam.cz, a.s.