Mapy.cz

Mapy.cz vás nenechají napospas divočině ani městské džungli. Ať už se na cestu vydáte autem, na kole nebo pěšky.

Přehledné navigování do pruhů

Navigace vám ukáže, do jakého pruhu se zařadit před křižovatkou. Navíc máte neustále na očích aktuální a maximální povolenou rychlost v místě, kterým právě projíždíte.

Počasí už vás nepřekvapí

Nenechte se zaskočit počasím. Při každém plánování trasy zjistíte, jak bude v cílové destinaci. A to až na 5 dní dopředu. Aktuální informace o teplotách, srážkách či východu slunce přebíráme ze služby Windy.com.

Offline mapy fungují i bez signálu

Mapy celého světa si můžete stáhnout a používat je i bez připojení k internetu. Takže se neztratíte, ani když jste zrovna mimo civilizaci.

Moje mapy usnadní třídění

Své výlety si přehledně zorganizujete do složek. Včetně tras, zajímavých míst po cestě nebo vlastních fotek. Celé složky snadno nasdílíte ostatním.

Tipy na výlety po okolí

Kdekoliv na světě si naplánujete výletní okruh a ten si přidáte ke stávájící trase nebo si naplánujete výlet samotný.

Turistické, letecké a zimní mapy

Kromě turistických tras a satelitních snímků celého světa snadno najdete i běžkařské trasy, sjezdovky, lanovky a informace o zimních střediscích.

Stopař zaznamená trasu vašich výletů

Ať už se vydáte na výlet pěšky, na kole nebo třeba autem, stačí zapnout Stopaře a trasu si můžete zaznamenat. I bez připojení k internetu.

Panorama

Díky panoramatickým snímkům se virtuálně projdete ulicemi českých měst. Můžete si tak projít cestu nanečisto a na místě už vědět kudy kam.

3D pohled na svět

Celý svět si prohlédnete i v působivém 3D pohledu, jako byste nad ním skutečně kroužili.

Copyright © 1996–2017 Seznam.cz, a.s.