Seznam.cz

Aplikace Seznam.cz pro chytré TV

Vstupte do světa Seznamu z pohodlí svého gauče. Stačí jedno kliknutí na televizním ovladači.
A to všechno navíc úplně zdarma.
Veškerý obsah na jednom místě
S aplikací si užijete nepřeberné množství pořadů, filmů a seriálů z originální tvorby Seznamu, ale i od našich partnerů.
Jak si mohu aplikaci Seznam.cz stáhnout?
Jednoduše. Stačí prostřednictvím vaší televize vstoupit do online obchodu s aplikacemi a do vyhledávání napsat „Seznam“. Ta s červeným „eskem“ je přesně ta pravá. Aplikace navíc nic nestojí.
Videa ve vysokém rozlišení
Všechna videa můžete sledovat na velké obrazovce, stejně jako třeba hollywoodské trháky. Díky přihlášení přes Seznam můžete videa rozkoukat třeba na mobilu a později si je pustit v televizi. Najdete je v „Historii sledování“.
Nepřestávejte se bavit
V sekci „Bavte se“ máme nekonečné množství zábavných videí, které vám naservírujeme na jedno kliknutí, bez zdlouhavého vybírání.
Oblíbené pohádky pro děti
Na své si přijdou i ti nejmenší. Vybírat mohou z oblíbených českých pohádek bez nevhodných reklam, které by děti neměly vidět.
Každý den nová videa
Videotéka se denně rozšiřuje o další nová videa, pořady a seriály. Díky přihlášení přes Seznam můžete videa rozkoukat třeba na mobilu a později si je pustit v televizi. Najdete je v „Historii sledování“.
Zábavu si může užívat celá rodina
Nově si uživatel může do TV aplikace Seznam.cz přihlásit pod několika účty, stejně jako u ostatních služeb Seznamu. Momentálně podporujeme do šesti přihlášených uživatelů na jednom zařízení.